Haftanın Kuponu

Haftanın kuponu, iddaa ve bahis tahminlerini yapacağımız bölüm. Bu bölümde kendimize yaptığımız kuponu her hafta arayla sizlerle de paylaşmış olacağız.

Günün Banko Maçları

Günün banko maçları olarak kastedilen sizler için detaylı analiz yaptığımız ve tutma ihtimali yüksek iddaa kuponlarıdır. Burada yanlış anlaşılmanın önüne geçmek için şu uyarıyı yapmak istiyoruz;

Banko maç olarak nitelendirdiğimiz kuponlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Gerek yurtiçi gerek yurtdışı tahmin sitelerini inceleyerek hazırladığımız garanti maç tahminleri olarak da isimlendirdiğimiz bu bölümde sizlere belirli aralıklar ile günün ve haftanın banko maçlarını sunacağız.

Güvenilir İddaa Tahminleri

Holiganlar ekibi olarak biz güvenilir iddaa tahminleri yaptığımızı düşünüyoruz. Şöyle ki, yaptığımız tüm kuponları önce kendimiz oynuyoruz. Yani oynamadığımız hiçbir haftanın kuponunu ya da günün kuponunu sizler ile paylaşmıyoruz.

Hatta bazen takipçilerimiz tarafından;

– Sürekli düşük oranlı maçlar ve kuponlar paylaşıyorsunuz !

sitemini alıyoruz. Çünkü biz ekip olarak paylaştığımız kuponların güvenilir iddaa tahmini olmasını istiyoruz. Bunun için fazla riske girmeye gerek duymuyoruz. Banko kupon paylaşımları olarak yaptığımız bu tahminlerin tutturma yüzdeliğimiz %90 üzeridir. 

30 Ağustos Haftanın Kuponu

30 Ağustos Zafer bayramınızı kutlarız ve bugün siz değerli takipçilerimize uzun zamandır paylaşmadığımız haftanın kuponunu paylaşarak süpriz yapmak istedik. 30 Ağustos İddaa Kuponumuz Zaragoza – Cartagena : Zaragoza uzun zamandır güzel bir çıkış yakaladı ve… Daha fazlasını oku »30 Ağustos Haftanın Kuponu