Takımda bir çok noktada eksiklerinin olduğunu belirten Teknik Adam Emre Belözoğlu bu doğrultudan yola çıkarak ilk hamle olarak stoper bölgesini işaret etti ve harekete geçti.

Fenerbahçe’ye devre arası gelen Szalai’nin oldukça güzel bir performans sergilemesi ama bir türlü ne Serdar ne Tisserand’dan istediği verimi alamayan Fenerbahçe’nin en çok sıkıntı çektiği sorun oldu.

Macar stoper geldiği günden bu yana Süper Lig’de çıktığı 21 karşılaşmada savunması kadar hücuma da katkısı oldu. 23 yaşındaki futbolcu bu mücadelelerde 3 gol birden attı. Ve takımının galip gelmesini sağladı.

Bir diğer stoper olan Milli futbolcumuz Serdar Aziz’de savunma bölgesindeki bireysel hataları ve geçirdiği sakatlıklar yüzünden sarı-lacivertlilerin bir türlü savunma hattındaki ikiliyi oluşturamamasının öne çıkan nedenlerinden biri oldu.

Emre Belözoğlu ise tüm bu doğrultulardan yola çıkarak gündemine flaş bir ismi aldı. Belözoğlu, bu transferle bizzat ilgileniyor.

O İSİM ÜNLÜ STOPER :KJAER

Milan ile 2022 yılına kadar kontratı olan Simon Kjaer için Emre Belözoğlu’nun tüm şartları zorlayacağı öğrenildi. Danimarkalı stoper Fenerbahçe’de oynadı dönemde taraftarın saha içinde en güvendiği isimlerin başında geliyordu. Fenerbahçe’nin ısrarla istediği stoperi alacak mı alamayacak mı gün geçtikçe öğreneceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir