» Canlı Sonuçlar

ARJANTİN KUPASI

Tigre 22:00

Independiente

AVUSTURYA AMATÖR LİGİ

FC Egg 19:30

Admira Dornbirn

BELARUS 2. LİGİ

Naftan 18:00

Belshina Bobruisk

BREZİLYA KUPASI

Gremio 1 - 0

CRB 22:30

EC Vitoria

Fortaleza

BREZİLYA SERİE B

Brusque 0 - 0

Coritiba

BREZİLYA SERİE C

Ituano FC 23:00

Criciuma

CONCACAF LİGİ

Santa Lucia FC 3 - 0

Cacique Diriangen FC 0 - 1

Metropolitan FA

CD Marathon

DANİMARKA KUPASI

NB Bornholm 18:00

Døllefjelde-Musse 19:00

Svebølle 19:00

Tårnby 19:00

Kvik/Aalestrup 19:00

Viby IF 19:00

Varde 19:00

Fremad Valby 19:00

FC Nyhavn 19:00

Østerbro 19:00

B 1908 19:00

Allerød FK

Frederikssund IK

Greve

Tarnby FF

Kjellerup

VSK Arhus

B 1909

Brønshøj

BK Skjold

Lyngby

Nykobing FC

EKVATOR B LİGİ

America de Quito 2 - 0

LDU Portoviejo 23:00

Atletico Porteno 23:00

Guayaquil SC

Gualaceo

Independiente Juniors

FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ

Mikkelin Kissat 18:30

FC Jazz 18:30

PeKa

EPS

GÜNEY KORE K-LİGİ

Ulsan Hyundai 13:00

Suwon FC 13:30

Pohang Steelers 13:30

Daegu

Jeonbuk FC

Seongnam FC

HAZIRLIK KARŞILAŞMALARI

Belenenses 13:00

Fenerbahçe 19:00

Wisla Krakow 19:00

Getafe 0 - 0

Real Betis 20:00

Huesca 21:00

Southampton 21:00

Cadiz 21:00

Ajax 21:15

Valencia 21:30

Leicester City 21:45

Chelsea 21:45

Roma

Dinamo Kiev

Napoli

Beşiktaş

Almeria

Mallorca

Levante

Atletico Madrid

Leeds United

Milan

Villarreal

Tottenham Hotspur

İSVEÇ 2. LİGİ

Vinbergs IF 19:30

Höganas BK 19:30

Nyköpings 19:45

Vanersborgs FK 20:00

IFK Berga 20:00

Bodens BK 20:00

Kvarnsvedens IK 20:00

Gamla Upsala 20:00

IFK Hassleholm 20:00

Asarums IF 20:00

IFK Östersund 20:00

Assyriska BK 20:00

FC Rosengard 20:00

Lidköpings 20:00

Arameisk Syrianska 20:00

Kumla 20:00

Savedalens 20:00

Karlskrona AIF 20:00

Taftea IK 20:00

Karlslunds 20:00

Angelholms 20:00

Sölvesborgs GoIF 20:00

BK Olympic 20:00

Gottne 20:00

Rynninge 20:00

Onsala 20:15

Ytterhogdals 20:30

IFK Skövde 20:30

Stenungsunds IF 20:30

Bergnasets AIK 20:30

IFK Eskilstuna 20:30

Jarfalla 20:30

Arlanda 20:45

Tyresö 21:00

Sandviks 21:00

Kungsangens IF 21:00

United IK Nordic 21:00

IFK Lidingö 21:15

Varbergs GIF

Eskilsminne

Trosa Vagnharad SK

IK Gauthiod

Rappe Go IF

Notvikens IK

FC Stockholm Internazionale

Enskede IK

KSF Prespa Birlik

Nosaby IF

Friska Viljor

IK Tord

Kristianstads

Yxhults IK

Syrianska

BK Forward

Vastra Frölunda

Karlshamn

Storfors AIK

Motala AIF FK

BK Astrio

Eslovs

FBK Balkan

Team TG FF

Eskilstuna City

Ullareds

Frösö IF

Ahlafors IF

Tidaholm

Umea FC Akademi

Varmbols FC

IFK Stocksund

Enköpings SK

Huddinge

Stöde IF

Skiljebo SK

Smedby AIS

Karlbergs BK

İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ

Vasalund 20:00

Helsingborg

İZLANDA PREMİER LİGİ

FH 22:15

Stjarnan 22:15

Valur 22:15

HK Kopavogs

Akranes

KR Reykjavik

JAPONYA İMPARATORLUK KUPASI

Cerezo Osaka 12:00

Albirex Niigata

KOLOMBİYA KUPASI

Millonarios 00:00

Real Santander 23:00

Alianza Petrolera

Patriotas

LETONYA VİRSLİGA

FK Liepaja 18:00

BFC Daugavpils 18:00

Valmiera

Rigas FS

LİBERTADORES KUPASI

Fluminense 1 - 0

Cerro Porteno

MALEZYA PREMİER LİGİ

Kelantan United 11:45

Kuching City 0 - 0

Perak 2 16:00

Skuad Projek Fam-Msn 16:00

Selangor 2

PDRM

Johor Darul Takzim II

Negeri Sembilan

MALEZYA SÜPER LİGİ

Sabah 15:15

Petaling Jaya City 16:00

Pahang 0 - 0

Kuala Lumpur FA

Terengganu

Kedah

MEKSİKA 2. LİGİ

Celaya 0 - 0

Alebrijes De Oaxaca 0 - 1

Dorados 3 - 1

Tampico Madero FC

Cimarrones

Morelia Monarcas

MISIR 1.LİGİ

Pyramids FC 20:00

Wadi Degla 22:00

Ismaily SC

Al Ahli

MISIR KUPASI

Al Ahli 0 - 0

ENPPI

NORVEÇ 2. LİGİ

Brattvag 15:00

Tromsdalen 16:00

Levanger 17:00

Nardo 17:00

Sotra 17:00

Baerum 19:00

Kongsvinger 19:00

Oygarden FK 20:00

Eidsvold TF 20:00

Floya 20:00

Kvik Halden

Moss

Odds BK 2

Fram Larvik

FK Arendal

Asker

Hodd

Vard Haugesund

Alta

Senja

PERU PRİMERA - CLAUSURA

Sporting Cristal 2 - 2

Alianza Atletico 20:00

FBC Melgar 22:30

Universitario

Deportivo Binacional

Cusco FC

POLONYA KUPASI

Hutnik Krakow 17:00

Lech Poznan II 17:00

Pogon Siedlce 18:00

Sokol Ostroda 18:00

Stal Rzeszow 20:00

Olimpia Grudziadz

Znicz Pruszkow

Olimpia Elblag

Blekitni Stargard

Bytovia Bytow

RUSYA KUPASI

Yenisey Krasnoyarsk 15:00

Metallurg Lipetsk 17:00

Volgar Astrakhan 18:00

Kamaz 18:00

Veles Moskova 18:00

Fakel 19:00

Torpedo Moskova 19:00

Akron Togliatti

Tekstilshchik

PFC Kuban

Neftekhimik

Tom Tomsk

Olimp-Dolgoprudny

SKA-Khabarovsk

SİNGAPUR 1. LİGİ

Tampines Rovers 14:45

Lion City Sailors

ŞAMPİYONLAR LİGİ

Spartak Moskova 20:00

Ferencvaros 21:00

Dinamo Zagreb 21:00

Benfica

Slavia Prag

Legia Varşova

ŞİLİ PRİMERA B LİGİ

Univ. Concepcion 3 - 1

San Marcos De Arica

ŞİLİ PRİMERA LİGİ

Everton De Vina 3 - 0

Cobresal

ÜRDÜN 1. LİGİ

Al Salt 18:00

Al-Jalil 20:30

Shabab Al Ordon

Al-Jazeera


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/holiganlar/public_html/wp-content/themes/AuraHaber/inc/canlisonucapi.php on line 139
trendbet güvenilir bahis siteleri kaçak bahis bahis siteleri istanbulbahis trendbet pusulabet
eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat